Narzuta na łóżko a charakter

Dom to miejsce, które ma być naszym azylem i schronieniem, w którym czujemy się idealnie dobrze. A zatem musi ono pasować wystrojem do naszego charakteru, musi pokazywać, kim jesteśmy. Ta zasada nie tyczy się tylko i wyłącznie mebli, czy koloru ścian, lecz także drobniejszych elementów, jak np. stylowa narzuta na łóżko o wymiarach 200×220.

Romantycznie…

Osoby romantyczne, częściej panie, wybierają nieraz styl shabby chic albo francuski wiejski. Tutaj narzuty na łózko 200×220, które będą pasowały to na pewno pikowane w delikatne, kwiatowe wzorki.

Klasycznie…

Jeśli jednak w naszym życiu dominuje elegancja i wytworność, a dom mamy urządzony w stylu klasycznym francuskim, to zdecydowanie lepiej jest postawić na narzuty na łóżko 200×220 pikowane o mocnych zdobieniach albo też tłoczonych wzorach.

Prosto i przyjaźnie…

Jeżeli w naszym życiu cenimy prostotę, lubimy cieszyć się z małych rzeczy, ale też cenimy wygodę, to często wybieramy styl skandynawski. do niego znakomicie pasują narzuty na łóżko 200×220 wykonane z dzianiny lub po prostu koce. Świetnie także wyglądają futrzane okrycia łóżek.

W blasku dalekich podróży…

Jeśli jednak w naszym życiu bardzo ważne są podróże, to możemy wprowadzić element orientalny do wnętrza, właśnie wybierając ciekawą narzutę na łóżko 200×220. Znakomicie się tu sprawdzą grube skóry, przywodzące na myśl Syberię, hinduskie wzory, afrykańskie motywy czy też przeróżne oryginalne materiały.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dodatki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *